Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472586
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Lato w mieście2014 - III tydzień akcji

Trzeci tydzień "Lata w mieście" przyniósł nam dużo wspaniałych atrakcji.

Jedną z nich była lekcja historii w IPN, gdzie mieliśmy okazję poznać historię życia Witka, siostrzeńca gen. Pileckiego, którego dzieciństwo i dorastanie przypadło na lata trwania komunizmu w naszym kraju. Przybliżono nam postać Józefa Stalina, opowiedziano o jego polityce i dominacji w Europie Wschodniej w latach 1947-1953.

Po krótkiej nauce przyszedł czas na relaks, tak więc udaliśmy się do Kinoteki na film "Wakacje Mikołajka".

Kolejnego dnia wsiedliśmy na statek i udaliśmy się w prawie 2 godzinny rejs po Wiśle. Cóż za  wspaniałe widoki! Równie niesamowity okazał się Park Fontann naprzeciwko portu. Wycieczkę zakończyliśmy spacerem po Starówce, przy okazji sprawdziliśmy kondycję naszych wychowawczyń i śmiało możemy stwierdzić, że są w dobrej formie.

Będąc przy temacie sprawności fizycznej musimy wspomnieć o zajęciach sportowych, które mieliśmy w tym tygodniu. I tak, niemalże codziennie korzystaliśmy z pływalni przy ul. Jagiellońskiej, dużą frajdę przyniosła nam wycieczka na tor rolkarski Stegny. Świetnie bawiliśmy się tańcząc Zumbę i grając w kręgle.

Niektórzy z nas uczestniczyli w "Biegu misiów" w Parku Praskim, do którego trenowaliśmy pod okiem pana instruktora. Zajęliśmy dość wysokie lokaty a nawet miejsca na podium. Sportowy tydzień zakończyliśmy zajęciami z futbolu flagowego w Ośrodku DOSiR-u przy ul. Kawęczyńskiej.

W przyszłym tygodniu mamy rozegrać mecz - ale o tym wkrótce. Pozdrawiamy!

Opracowanie: grupa VI-ta i VII-ta

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio