Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472565
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Wicemistrzowie Świata w piłce nożnej z SP 73

Z okazji Dnia Dziecka na boisku DOSiR Praga Północ przy ul. Kawęczyńskiej odbył się cykl imprez sportowo- rekreacyjnych dla najmłodszych, m.in. Praskie Mini Mistrzostwa Świata w piłce nożnej dla uczniów klas pierwszych i drugich.

Turniej rozpoczął się od losowania koszulek różnych drużyn świata podzielonych na dwie grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie B, a kapitan drużyny Wiktor Januszewski wylosował koszulki drużyny Polska.

W grupie B nie było lepszych od naszej drużyny. Już w pierwszym meczu wygraliśmy 5:0 z Hiszpanią (SP258). Cztery bramki w tym meczu strzelił nasz najlepszy atakujący Dawid Stefanyszyn a jedną Rafał Zalewski.

W kolejnym meczu również zwyciężyliśmy  5:0 z Argentyną (SP30). Po dwie bramki zdobyli Dawid Stefanyszyn i Rafał Zalewski, a jedną Wiktor Januszewski. Wspaniale asystował nasz czwarty napastnik Alan Wydra. Nasi dzielni bramkarze Gabriel Duch oraz Tomasz Bąk obronili wszystkie bramki. Dzielnymi obrońcami naszej drużyny byli : Bartosz Gajewski, Oskar Skorupka, Jakub Oleszczuk oraz nasza jedyna dziewczynka w zespole Gabriela Januszewska.

W grupie A zwyciężyła Brazylia (SP258), z którą jako zwycięzcy grupy B walczyliśmy o pierwsze miejsce w całym turnieju. Niestety tym razem nie udało nam się strzelić żadnej bramki i przegraliśmy 0:4.

Tym samym Brazylia (SP258) wygrała turniej a my zajęliśmy wspaniałe II miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się Holandia (SP354). Nie obyło się bez uroczystego wręczenia nagród. Zdobyliśmy piękny puchar i dyplom, cała drużyna otrzymała srebrne medale oraz słodkie lizaki.


Równolegle do Praskich Mini Mistrzostw Świata odbywały się Mistrzostwa Dzielnicy w dwa ognie dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie klas czwartych. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Nasze drużyny, zarówno dziewcząt, jak i chłopców dzielnie walczyły z przeciwnikami. Obie drużyny uplasowały się tuż za podium, zajmując czwarte miejsca.

Anna Olawa

nauczyciel wf

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio