Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Aktualności
Drukuj Email

Opłaty za obiady w miesiącu czerwcu

W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego 2018/2019 liczba obiadów w miesiącu czerwcu ulega zmianie. Stołówka szkolna przygotuje 12 obiadów, a nie jak informowaliśmy wcześniej 13.

Więcej…
 
Drukuj Email

Adopcja Serca

Od dwóch lat nasza szkoła bierze udział w akcji Adopcja Serca. Akcja ta ma na celu wsparcie finansowe dziecka pochodzącego z najbiedniejszych zakątków świata.

Do tej pory naszym adopcyjnym dzieckiem był 9-letni Ghuslain pochodzący z Kamerunu. Niestety chłopiec wraz z rodzicami przeprowadził się w inną część kraju. Siostra Teresa z Centrum Misyjnego Sióstr Pallotynek zapytała czy chcemy kontynuować udział w adopcji. Samorząd Uczniowski zdecydował, nasza szkoła będzie nadal brała udział w tej szlachetnej sprawie.

Więcej…
 
Drukuj Email

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 73 informuje, że zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych odbędzie się 07 czerwca (piątek) 2019r. o godz. 17.00 na sali gimnastycznej.


Więcej…
 
Drukuj Email

Protest Nauczycieli od soboty 27.04 zawieszony

Informujemy: Protest Nauczycieli zostaje zawieszony od soboty 27 kwietnia 2019 r.

Więcej…
 
Drukuj Email

Lato w Mieście 2019 - zapisy

Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż zapisy do Warszawskiego Programu Lato w Mieście 2019 rozpoczynają się od 18 kwietnia 2019 r. od godz. 12:00 i potrwają do 30 kwietnia 2019 r. do godziny 12.00, za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się na stronie:

https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents//main_inactive.action

Więcej…
 
Drukuj Email

Mistrzostwa Dzielnicy w Pływaniu

W dniu 28.03.2109 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Pływaniu Dzieci i Młodzieży. Nasze młodzieżowe sztafety dziewcząt i chłopców zajęły dwa drugie miejsca.

Więcej…
 
Drukuj Email

Koło chemiczne w Centrum Nauki Kopernik

Uczniowie klas ósmych uczęszczający na koło chemiczne wzięli udział w zajęciach naukowych organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik.

Więcej…
 
Drukuj Email

Trzeci etap konkursu Ze Strażą Miejską Bezpiecznie

21 maca odbył się trzeci etap konkursu "Ze Strażą Miejską Bezpiecznie", w którym dzielnicę Pragę Północ reprezentują nasze z SP 73 uczennice Zuzia i Julia.

Więcej…
 
Drukuj Email

Koło naukowe klasy 4b

Uczniowie klasy 4b podczas zajęć Koła Naukowego „IGNIS” zbierają i gromadzą w swoich Małych Encyklopediach Naukowych - wiele interesujących informacji na temat osiągnięć polskich naukowców, którzy są znani na całym świecie, ale paradoksalnie mniej znani w swojej ojczyźnie.

Więcej…
 
Drukuj Email

Offline Challenge


Podejmij offline challenge i odłącz się od sieci na 48 h. Po co? Żeby spędzić czas w nietypowy sposób, pobyć ze sobą i odkryć swoje nawyki związane z korzystaniem z sieci. Sprawdź, czy dasz radę!

Jak często jesteś offline? Większość z nas sięga po telefon kilkadziesiąt razy w ciągu doby, często nawet tego nie zauważamy. Telefon zawsze mamy przy sobie, w każdej sytuacji. Zastanów się jak często poświęcasz uwagę na zrobienie czegoś ciekawego offline?

 

 

 

Więcej…
 
Drukuj Email

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Chemicznego POLON 2018


Organizator Konkursu, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73, ogłasza wyniki Dzielnicowego Konkursu Chemicznego POLON 2018 dla uczniów klas ósmych praskich szkół podstawowych.

Więcej…
 
Drukuj Email

Zwycięska Warszawska Syrenka

Od wielu już lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka". Nie inaczej było i w tym roku...

W dniach 18 i 19 marca w Domu Kultury Praga miały miejsce eliminacje dzielnicowe 42. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Z naszej szkoły przybyła liczna grupa uczniów z klas 0-8, która dosłownie przyćmiła pozostałych uczestników konkursu. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny, kulturę słowa, swobodę w interpretacji  i trafny dobór repertuaru.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 82

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio