Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2261148
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...



Designed by:

Aktualności
Drukuj Email

52 Warszawska Olimpiada Młodzieży i kolejny medal

Zespół dziewcząt w kategorii młodzież podczas 52 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zajął drugie miejsce ulegając nieznacznie w finale zespołowi z Mokotowa 2:3.

Więcej…
 
Drukuj Email

Złoto i srebro w unihokeju na 52 WOM

Na 52 Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze i w finale po pasjonującym pojedynku pokonała 2:1 Szkołę Podstawową nr 139 reprezentującą Wolę.

Tym samym dziewczęta wywalczyły prawo do reprezentowania Warszawy na XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Trzecie miejsce zajęła Szkoła podstawowa nr 14 z Ursusa.

Także drużyna chłopców spisała się wspaniale. W kategorii dzieci zdobyła srebrny medal ulegając dopiero po rzutach karnych zespołowi gospodarzy.

Więcej…
 
Drukuj Email

Sukcesy na Mistrzostwach Dzielnicy w Tenisie Stołowym w kategoriach dzieci i młodzieży

Drużyna w składzie: Przemysław Chmura, Wiktor Januszewski oraz Wiktor Sasin wygrała Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ w Tenisie Stołowym chłopców.

Więcej…
 
Drukuj Email

Drugie miejsce w dzielnicowych finałach Od Zabawy do Sportu

W dniu 22 listopada 2018 roku, w SP nr 127 przy ulicy Kowieńskiej odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy XV edycji rozgrywek „Od zabawy do sportu”.

Nasza drużyna zajęła wysokie drugie miejsce spośród sześciu szkół podstawowych. Zespół każdej szkoły składał się z 18 zawodników, po trzy dziewczynki i trzech chłopców z klas drugich, trzecich i czwartych (roczniki 2008-2010).

Więcej…
 
Drukuj Email

I miejsce w Dzielnicy

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ w unihokeju

Podczas Mistrzostw Dzielnicy Praga Północ (listopad) w unihokeju drużyny naszej szkoły

Więcej…
 
Drukuj Email

Uczniowie SP 73 w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy

23 listopada 2018 roku odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Naszą szkołę reprezentowały wybrane we wcześniejszych wyborach uczennice: Martyna Wysocka z klasy 8b i Julia Telinga z klasy 8d.

W sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga - Północ młodych radnych powitali: przewodniczący Rady Dzielnicy pan Ireneusz Tondera oraz zastępca burmistrza pan Zbigniew Cierpisz.

Więcej…
 
Drukuj Email

ZIMA W MIEŚCIE 2019 w Szkole Podstawowej nr 73

UWAGA! Na akcję "Zima w mieście 2019r" rodzice lub opiekunowie zapisują uczniów z klas 1-8 elektronicznie (samodzielnie) na stronie już od 4 grudnia 2018 do 13 grudnia2018r: warszawa-zimaw miescie.pzo.edu.pl


Zapraszamy uczniów klas 1-8 do uczestnictwa w akcji "Zima w Mieście 2019" w Szkole Podstawowej nr 73 w terminie: 28.01-08.02.2019r.

Więcej…
 
Drukuj Email

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. przy ulicy Okopowej 55 na warszawskiej Woli, w siedzibie Caritas Polska, odbyło się rozdanie nagród w konkursie "Kilometrowy komiks".

Był to ogólnopolski konkurs plastyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Dzieci miały za zadanie przedstawić wydarzenia z ostatnich 100 lat polskiej historii.

Więcej…
 
Drukuj Email

Interaktywny Turniej Języka Angielskiego

W drugim tygodniu listopada odbył się I etap Interaktywnego Turnieju Języka Angielskiego. Każda grupa wytypowała parę uczniów reprezentującą całą klasę. Wszystkie zadania interaktywne dotyczyły gramatyki oraz słownictwa stosownego dla danej grupy wiekowej.

Wyniki dla klas:

Więcej…
 
Drukuj Email

Bajki z Wysp Brytyjskich

W dniu 22.11.2018r klasa 3a i 4 d uczestniczyła w lekcji bibliotecznej przeprowadzonej przez pana Szymona Góralskiego w Bibliotece Publicznej przy ul. Ząbkowskiej.

Pan opowiadał wiele ciekawych bajek np. ,,O królewnie zamienionej w smoka”, ,,O krawcu”, grając jednocześnie na instrumencie koto.

Więcej…
 
Drukuj Email

Historyczna gra terenowa 100-lecie Niepodległej

W czwartek 8 listopada 2018r. punktualnie o godzinie 16.00 czterdzieścioro pięcioro ochotników przybyło do tymczasowej Kwatery Głównej, w którą na dwie godziny zmieniła się Czytelnia, by wziąć udział w szkolnej grze terenowej „100-lecie Niepodległej”.

Więcej…
 
Drukuj Email

Wyniki konkursów z okazji 100-lecia niepodległości

Z okazji 100-lecia niepodległości Polski uczniowie wzięli udział w różnych konkursach szkolnych, których podsumowanie oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się podczas uroczystego apelu 9 listopada.

W konkursie na plakat "100 lat dla Niepodległej", którego organizatorem był Samorząd Uczniowski główną nagrodę zdobyła Maja Nowosielska z klasy 6a.

Konkurs matematyczny Wielcy Polscy Matematycy, w którym uczniowie prezentowali osiągnięcia wybranego matematyka, odbył w czterech kategoriach: prezentacja multimedialna, plakat, portret i quiz.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 79

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

Strona dla Rodziców

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio